poniedziałek, 22 Październik 2018 / Published in Porady
Zbliża się zima, jak zabezpieczyć przed nią samochód - Blog - kapitan-laweta.pl
Sprawą podstawową aby sprawnie i bezawaryjnie użytkować samochód jest dokonanie jego dokładnego przeglądu u mechanika oraz na stacji diagnostycznej. Dlaczego warto rozdzielić te oba przeglądy?
poniedziałek, 01 Październik 2018 / Published in Porady
Wypadek samochodowy
Jakich działań podjąć się podczas kolizji, a jakich przy wypadku drogowym? Co należy zrobić będąc świadkiem niebezpiecznej sytuacji na drodze? W tym artykule dowiesz się tego.
czwartek, 27 Wrzesień 2018 / Published in Porady
Awaria podzespołu
Awaria akumulatora lub układu chłodzenia, mogą prowadzić do poważnych konsekwencji. W artykule dowiesz się jak zapobiegać tego typu sytuacjom w lecie, oraz co robić, gdy już awaria nas spotkała.
poniedziałek, 02 Lipiec 2018 / Published in Porady
Nie od dzisiaj wiadomo, że opona to jedyne połączenie samochodu z nawierzchnią. Watro więc zadbać o jej jakość oraz prawidłowe ciśnienie.
poniedziałek, 09 Kwiecień 2018 / Published in Porady
Następny wpis mojego bloga chciałbym poświęcić kilku radom, które zdecydowanie ułatwiają nam pracę i sprawiają, że szybciej dotrzemy do Państwa oraz pomożemy w transporcie samochodu.
sobota, 17 Luty 2018 / Published in Porady
Witam. W kolejnym wpisie mojego bloga chciałbym Państwu przybliżyć kilka prostych porad jak zawsze cieszyć się bezpiecznym i sprawnym samochodem. Obojętnie jakiej marki oraz klasy jest auto. Te rady dotyczą się wszystkich samochodów.
środa, 15 Listopad 2017 / Published in Porady
W pierwszym wpisie mojego bloga chciałbym zwrócić Państwu uwagę na chyba najistotniejszy element mojej pracy. BEZPIECZEŃSTWO. W momencie awarii stając na poboczu narażamy się na duże ryzyko a nie właściwe oznakowanie może doprowadzić do tragedii.

Sprawdź naszą ofertę pomocy drogowej!

TOP