Kapitan Laweta

Od 8 lat świadczymy usługi transportu samochodów osobowych / zabytkowych / uszkodzonych. Współpracujemy m. in z MAZDA SUZUKI Matsuoka Motor Łódź SUBARU Emill Frey Rzgów Audi Porsche Centrum, VW Łódź Korzystając z naszych usług mają Państwo gwarancję szybkiej i profesjonalnej obsługi.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo usługi transportowe zarówno samochodami dostawczymi jaki i ciężarówką. Kompleksowo wyciągniemy oraz przetransportujemy praktycznie każdy samochód po każdej awarii. Zachęcamy do kontaktu 690 622 490

Naszą firmę prowadzimy już od kilku lat. Pomysł wziął się z miłości do motoryzacji oraz chęci kolekcjonowania starych samochodów. Początkowo transportowaliśmy samochody swoje, później znajomych, którzy polecali nas dalej i dalej. To co odróżnia nas od konkurencji to to, że naprawdę lubimy naszą pracę. Transportujemy samochody nowe prosto z salonu oraz stare dawno zapomniane przez właścicieli. W ramach ciekawostek mogę powiedzieć, że najdroższym samochodem jaki do tej pory przewieźliśmy jest Porsche 911 Turbo z 1982 roku za blisko 0,5 mln zł. Współpracujemy z renowatorami zabytkowych samochodów, organizujemy wystawy dla salonu MAZDA Łódź w Manufakturze oraz na licznych imprezach okolicznościowych. Transportujemy zarówno samochody jak i sprzęty rolnicze, sprzęty budowlane a nawet zjeżdżalnie, fotele, kanapy itd. Korzystając z naszych usług wymagamy od Państwa podania szczegółowych informacji na temat modelu samochodu oraz przyczyny problemu bądź wymiarów oraz wagi ładunku. Jest to niezbędne do wykonywania pracy w sposób profesjonalny i przemyślany, im więcej dostaniemy od Państwa informacji tym lepiej przygotujemy się do pracy.

Gorąco zachęcamy do współpracy.

Terminowe wykonywanie zleceń

Najważniejszy jest dla nas Państwa czas oraz wysoka jakość wykonywany usług. Zapewniamy szybką pomoc na terenie Łodzi i okolic oraz transport na terenie Polski i Europy.

Korzystna cena

U nas nie przepłacasz! Nasze ceny wypisane są w cenniku, żadnych ukrytych opłat, żadnego naciągania.

Ubezpieczenie

Posiadamy niezbędne ubezpieczenie na transport nowych samochodów z sumą gwarancyjną 200 tyś zł.


Gwarancja zadowolenia

Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie. Gwarantujemy miłą atmosferę i profesjonalną obsługę.

Sprawdź naszą kompleksową ofertę pomocy drogowej.

TOP